2017 Season

TEAM FUSION :

1st Place Mixed Division D Portland, OR   – Portland Dragon Boat Festival

11th Place Mixed Semi Final Division 1 – Kent, WA – Kent Cornucopia Days

2nd Place Mixed Division 2, Salem OR – World Beat Festival

2nd Place Semi Final Division 1  – Olympia, WA  –  St Martin’s Univers

2016 Season

TEAM FUSION BLUE:

3rd Place Mixed Division D Portland, OR   – Portland Dragon Boat Festival

1st place Mixed Division 3, Salem OR – World Beat Festival

1st Place Division 2 Consolation  – Portland, OR  –  Rose Festival

4th place Semi Final Division 1  – Olympia, WA  –  St Martin’s University

2015 Season

TEAM FUSION BLUE:

4th Place Mixed Division C Portland, OR   – Portland Dragon Boat Festival

3rd Place Mixed 20 500m Division – Vancouver WA –  PDBA

2nd Place Mixed 20 250m Division – Vancouver WA –  PDBA

4th Place Mixed Division 1 Semifinals – Kent, WA – Kent Cornucopia Days

1st Place Division 2 – Salem, OR  –  World Beat Festival

3rd Place Division D – Vancouver BC  –  Alcan Rio-Tinto

3rd Place Division 2  – Portland, OR  –  Rose Festival

2nd Place Mixed 20 Division – Vancouver WA –  Paddle for Life

3rd Place Semi Final Division 1  – Olympia, WA  –  St Martin’s University

TEAM FUSION RED:

4th Place Women’s Division Consolation A– Portland, OR   – Portland Dragon Boat Festival

4th Place Mixed Division 1 Semifinals – Kent, WA – Kent Cornucopia Days

1st Place Division 2 – Salem, OR  –  World Beat Festival

1st Place Women Division 1 Consolation  – Portland, OR  –  Rose Festival

4th Place Women 10, Division 1 – Vancouver WA –  Paddle for Life

2014 Season

TEAM FUSION BLUE:

4th Place Mixed Division D –  Portland, OR   – Portland Dragon Boat Festival

2nd Place Mixed Division B Semifinals – Kent, WA – Kent Cornucopia Days

2nd Place Division C  – Salem, OR   – World Beat Festival

3rd Place Division 1 Consolation  – Portland, OR  –  Rose Festival

3rd Place Semi Final Division 1  – Olympia, WA  –  St Martin’s University

TEAM FUSION RED:

3rd Place  Semi Final Division 2  – Olympia, WA  –  St Martin’s University

2nd Place Division D  – Salem, OR   – World Beat Festival

3th Place Womens Division C –  Portland, OR   – Portland Dragon Boat Festival

TEAM FUSION BLACK:

3rd Place Division 2 Consolation  – Portland, OR  –  Rose Festival

2013 Season

TEAM FUSION BLUE:

1st Place Division 2  – Olympia, WA  –  St Martin’s University

1st Place Mixed 20 Division – Vancouver WA –  Paddle for Life

1st Place Division 2  – Portland, OR  –  Rose Festival

3rd Place Mixed Division 1 Semifinals – Kent, WA – Kent Cornucopia Days

1st Place Division A  – Salem, OR   – World Beat Festival

1st Place Mixed Division D –  Portland, OR   – Portland Dragon Boat Festival

TEAM FUSION RED:

3rd Place Division C – Salem, OR – World Beat Festival

1st Place Womens Division D – Portland, OR – Portland Dragon Boat Festival

2012 Season

TEAM FUSION BLUE:

3rd Place Division 2 SemiFinals – Olympia, WA – St Martin’s University

4th Place Mixed Semifinals – Tacoma, WA – Rainier Dragon Boat Festival

4th Place Mixed Division B Semifinals – Kent, WA – Kent Cornucopia Days

1st Place Division 3 Consolation – Portland, OR – Rose Festival

3rd Place Division D Consolation – Portland, OR – Portland Dragon Boat Festival

TEAM FUSION BLACK:

3rd Place Division F –  Portland, OR – Portland Dragon Boat Festival

2011 Season

TEAM FUSION BLUE:

2nd Place Division 4 Consolation – Portland, OR – Portland Dragon Boat Festival

TEAM FUSION BLACK:

3rd Place Division 4 Consolation – Portland, OR – Portland Dragon Boat Festival

2010 Season

1st Place Consolation D – Portland, OR – Portland Dragon Boat Race

2009 Season

8rd Place Division 1 SemiFinals – Olympia, WA – St Martin’s University

12th Place Mixed Division – Tacoma, WA – Raineer

4th Place Mixed Division B Semifinals – Kent, WA – Kent Cornucopia Days

2st Place Consolation B – Portland, OR – Portland Dragon Boat Race

2008 Season

2nd Place Guts & Glory 2000 meter race – Portland, OR – Portland Dragon  Boat Festival

4th Place Division A – Portland, OR – Portland Dragon Boat Festival

2nd Place Division 2 – Salem, OR – World Beat Festival

4th Place Division A – Kent, WA – Cornucopia Days

2007 Season

4th Place Division 2 – Salem, OR – World Beat Festival

4th Place Division D – Portland, OR – Rose Festival

2nd Place Division B – Portland, OR – Portland Dragon Boat Festival

2006 Season

4th Place Division A – Kent, WA – Cornucopia Days

1st Place Division C – Portland, OR – Sellwood Dragon Boat Festival